Jak podnikat - diskuzní fórum

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  
Stran: [1]

Autor Téma: odepsání internetové reklamy, reklamních triček  (Přečteno 879 krát)

amiky

  • Newbie
  • *
  • Příspěvků: 2

Dobrý den,
   prosím o rychlou radu- po telefonu mi žádný poradce neporadil :-( . Vyplňuji první DPH přiznání a zajímalo by mne, zdali je možno dát do nákladů a nárokovat DPH - mám s.r.o a jsem plátce DPH - koupená reklamní trička, co zůstanou majetkem firmy. Dále by mne zajímalo jak je to s reklamou například na internetu když koupím někde třeba na firmy.cz  zápis zdali je možno nárokovat DPH. Jelikož vím o položce například reprezentace firmy co se nesmí dát do nároků.


Děkuji za odpověď
IP zaznamenána

Marie

  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 916
odepsání internetové reklamy, reklamních triček
« Odpověď #1 kdy: Duben 18, 2011 »

Placená reklama-propagace Vaší firmy na internetu, klidně si můžete odpočet DPH nárokovat (Náklady na reklamu, abyste měla další příjmy) \"Reklamní trička, co zůstanou mejetkem firmy\" - tomu bohužel nerozumím.
IP zaznamenána

amiky

  • Newbie
  • *
  • Příspěvků: 2
odepsání internetové reklamy, reklamních triček
« Odpověď #2 kdy: Duben 18, 2011 »

děkuji mnohokrát za odpoved. U tech tricek- konkretne jedna se o delnika co v nedm bude pracovat... takze mimo jine taky monterky,  atricka potistena adresou firmy a logem firmy abych byla presnejsi. i tak mnohokrat dekuji za nazor :-)
IP zaznamenána

Marie

  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 916
odepsání internetové reklamy, reklamních triček
« Odpověď #3 kdy: Duben 18, 2011 »

Poradím vám ještě něco, když děláte první přiznání k DPH :-). Jestli je toho víc, s čím si nejste jistá, zda máte nebo nemáte nárok na odpočet, tak to zatím nenárokujte (na uplatnění máte 3 roky) V klidu si všechno zjistěte a potom buď uplatníte nebo ne.
IP zaznamenána
Stran: [1]