Jak podnikat - diskuzní fórum

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  
Stran: [1]

Autor Téma: DPH v pohostinství  (Přečteno 4910 krát)

markysss

  • Newbie
  • *
  • Příspěvků: 9
DPH v pohostinství
« kdy: Únor 04, 2011 »

Dobrý den,
Mám takový dotaz.Máme restauraci, která funguje od dubna do října jako pass food.(rychlé občerstvení).Slyšela jsem někde, že je to služba, která podléhá snížené sazbě daně.Je to pravda????
IP zaznamenána

dadacek

  • Newbie
  • *
  • Příspěvků: 15
DPH v pohostinství
« Odpověď #1 kdy: Únor 04, 2011 »

O tom nic nevím.. podnikám také v gastru a toto mi není známo, ani mi není jasné, proč by mělo podléhat snížené sazbě, ale také záleží, jak to myslíte?
Pokud tím myslíte hotový výrobek, který Vy prodáte zákazníkovi (hot dog, hamburger atd..) tak ano, toto Vy mu prodáváte s 10%DPH.. Jelikož si ho odnáší pryč, pokud by byl konzumován někde v prodejně, musí být sazba 20% (pokud se nemýlím).
IP zaznamenána

jaromira

  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 719
DPH v pohostinství
« Odpověď #2 kdy: Březen 16, 2011 »

Dobrý den, připojuji se k dotazu:
OSVČ provozuje hostinskou činnost - v přijatých fakturách za nákup zboží limo - láhev, kofola - sud, sladkosti, chips, tyčinky, čaj, cukr... s 10 %
                                                      kolik % DPH odvádět při prodeji uvedeného nakoupeného zboží  s 10% ? Sladkosti + limo-láhev...lze 10%?
                                                      točená kofola už 20 % ? Mohlo by být použito zdůvodnění, jak píše p.dadacek, poměrně k nákupu ?

Dále prosím o radu, ve fakturách za nákup zboží jsou přepravky, láhve, sudy = bez DPH - jaká je povinnost z pohledu DPH ( uvádět v přiznání  a  
                              pokud ano, na jakém řádku a v každém přiznání ?)  
                              Je povinost vést nějakou evidenci o těchto obalech? V další faktuře, při vrácení obalů, je částka odečtena.

Moc děkuji za odpověď, ale jedná se o menší bufet na hřišti, daňová administrativa s tím spojená je neúměrná, OSVČ přemýšlí, že to raději zabalí  ( ale to asi nehraje roli). Ale to jen poznámka k tomu, jak \"jednoduché \" to celé je.
IP zaznamenána

Techlovec

  • Newbie
  • *
  • Příspěvků: 1
DPH v pohostinství
« Odpověď #3 kdy: Červenec 27, 2012 »

Prosim o radu.Budu otevivitrat Pizzerii a nevim do jake sazby mam zradit prodavane veci.Pizzi,salaty.Dekuji za odopoved a tim padem i za pomoc.
IP zaznamenána

Zdena

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 15045
DPH v pohostinství
« Odpověď #4 kdy: Červenec 30, 2012 »

Prodej do krabice  = prodej potravin = snížená sazba.

Prodej s možností konzumace v místě prodeje  = stravovací služba = základní sazba.
IP zaznamenána
Stran: [1]