Jak podnikat - diskuzní fórum

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  
Stran: [1]

Autor Téma: Namitka na promlceni platebnich vymeru  (Přečteno 1068 krát)

tina

  • Host
Namitka na promlceni platebnich vymeru
« kdy: Březen 25, 2009 »

Ziji 15 let v cizine od roku 1998 vdana a zdravotne pojistena.Minuly rok jsem se osobne informovala na zdravotni pojistovne ,zdali mam nejake nedoplatky.bylo mi receno, ano mate ale doneste nam vsechny doklady kde zijete a ze jste pojistena.Toto jsem udelala a ted mi prislo vyuctovani pojistneho na zdravotni pojistovne  cini 63 262,00 KC.Vypsali mi pojistne od 13.8.1999 do 17.3.2009.A na maly papirek k tomu mi poslal ten co to zpracovava...Napiste si namitku na promlceni platebnich vymeru...Muze mi nekdo poradit jak se ta namitka pise,co se v ni pise....nemam nejmensi potuchy co po mne chteji


Dekuji za radu nemam opravdu tuseni  co nebo jak mam napsat
IP zaznamenána

Zdena

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 15045
Namitka na promlceni platebnich vymeru
« Odpověď #1 kdy: Březen 26, 2009 »

K Vašemu platebnímu výměru č.j. ...........ze dne ......... vznáším námitku promlčení, neboť  ke dni doručení platebního výměru uplynula lhůta pěti let ode dne splatnosti pojistného, stanovená zákonem č. 592/1992 Sb., o pojistném na všeobecné zdravotní pojištění.

     V uvedené době pěti let nebyl z Vaší strany proveden úkon ke zjištění výše pojistného, nebo jeho vyměření a proto navrhuji, aby byl Váš požadavek na zaplacení dlužného pojistného ve výši ........... Kč a penále z prodlení ve výši .......... Kč zrušen a to v plném rozsahu.
IP zaznamenána
Stran: [1]