Jak podnikat - diskuzní fórum

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  
Stran: [1]

Autor Téma: výpověď ze strany zaměstnavatele  (Přečteno 1832 krát)

marie388

  • Jr. Member
  • **
  • Příspěvků: 68
výpověď ze strany zaměstnavatele
« kdy: Říjen 02, 2014 »

Dobrý den, prosím o radu.
            Zaměstnavatel vlastnil dům, ve kterém měl obchod. Nyní dům prodal a potřebuje propustit  zaměstnankyně. Protože dům musí v prosinci opustit.
Teď chce, abych prodavačkám napsala výpověď. Ale já teď nevím podle kterého § jim mám napsat výpověď. Výpověď z organizačních důvodů
-zrušení provozovny. Hledá jinou provozovnu, ale zatím nic nemá. Nebo pro nadbytečnost. A co když začne pak znovu podnikat ve stejném oboru.
Zaměstnankyně jsou nespolehlivé, ale své zákony znají velice dobře. Ale co pak, když by našel jinou provozovnu a zase vzal
nové zaměstnance? Nemohli by to napadnou bývalí zaměstnanci?  Nějak se  v tom nemohu vyznat. Ale potřebuji, aby to bylo v pořádku.
Moc děkuji za všechny rady.
IP zaznamenána

ivzez

  • Jr. Member
  • **
  • Příspěvků: 72
výpověď ze strany zaměstnavatele
« Odpověď #1 kdy: Říjen 04, 2014 »

Citace: marie388
Zaměstnavatel vlastnil dům, ve kterém měl obchod. Nyní dům prodal a potřebuje propustit  zaměstnankyně. Protože dům musí v prosinci opustit. Teď chce, abych prodavačkám napsala výpověď. Ale já teď nevím podle kterého § jim mám napsat výpověď. Výpověď z organizačních důvodů

- zrušení provozovny.
- Nebo pro nadbytečnost.
Jako výpovědní důvod použijte zrušení (části) zaměstnavatele.
Výpověď pro nadbytečnost by mohla být za určitých okolností napadena.

Citace: marie388
Hledá jinou provozovnu, ale zatím nic nemá. A co když začne pak znovu podnikat ve stejném oboru ... Nemohli by to napadnou bývalí zaměstnanci?
Nová provozovna neznamená, že původní nebyla zrušena ...
IP zaznamenána
Stran: [1]