Jak podnikat - diskuzní fórum

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  
Stran: [1]

Autor Téma: Prodej alkoholu  (Přečteno 2281 krát)

Timati

  • Newbie
  • *
  • Příspěvků: 5
Prodej alkoholu
« kdy: Listopad 05, 2013 »

Zdravím, chtěl bych si založit malý obchod s lihovinami. Nacházel by se u hlavního nádraží, kde se pohybují lidé, kteří alkohol kupují (vysoká koncentrace nepřizpůsobivých apod.). Peníze na rozjezd mám. Chcu se zeptat na Váš názor, jestli si myslíte, že to je dobrej nápad a dá se takto vydělat. Spočítal sem si že denně budou náklady 800-1000kč. Teď je otázka jestli za den prodám tolik alkoholu abych na těch 800-1000kč vydělal a byl ještě něco v plusu. Já právě v tomto byznysu nemám žádné zkušenosti, podnikám úplně někde jinde. Proto by mě pomohlo kdyby sem někdo napsal (majitel apod.) jaké jsou např. tržby v trafikách, alko-shopech apod. Budu velice vděčný za každou radu. Děkuji.
IP zaznamenána

Timati

  • Newbie
  • *
  • Příspěvků: 5
Prodej alkoholu
« Odpověď #1 kdy: Listopad 06, 2013 »

nikdo nic ?
IP zaznamenána

JANAA

  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 1387
Prodej alkoholu
« Odpověď #2 kdy: Listopad 07, 2013 »

Dobrý den, Vaše otázka je těžká, píšete o výdajích, ale jaké předpokládáte příjmy???
IP zaznamenána

Marie

  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 916
Prodej alkoholu
« Odpověď #3 kdy: Listopad 07, 2013 »

Na alkohol pozor. Prodej zboží a tržby, to je fajn, ale po alkoholové aféře jsou pravidla pro pořizování alkoholu k dalšímu prodeji zpřísněna, proto bych se raději zaměřila na tuto problematiku. Určitě Vám nestačí doklad-účtenka od pokladny o nákupu alkoholu někde v supermarketu.
IP zaznamenána

Timati

  • Newbie
  • *
  • Příspěvků: 5
Prodej alkoholu
« Odpověď #4 kdy: Listopad 07, 2013 »

Citace: JANAA
Dobrý den, Vaše otázka je těžká, píšete o výdajích, ale jaké předpokládáte příjmy???
budu spokojen s jakýmkoliv plusovým příjmem. Klidně když to hodí jen 3-4 tisíce měsíčně.
IP zaznamenána

Timati

  • Newbie
  • *
  • Příspěvků: 5
Prodej alkoholu
« Odpověď #5 kdy: Listopad 07, 2013 »

Citace: Marie66
Na alkohol pozor. Prodej zboží a tržby, to je fajn, ale po alkoholové aféře jsou pravidla pro pořizování alkoholu k dalšímu prodeji zpřísněna, proto bych se raději zaměřila na tuto problematiku. Určitě Vám nestačí doklad-účtenka od pokladny o nákupu alkoholu někde v supermarketu.
zpřísnila se jen tak že je povinná koncese. Tu dostane každý kdo si o ni požádá a má čistý trestní rejstřík. V tomto bych problém neviděl.
IP zaznamenána

JANAA

  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 1387
Prodej alkoholu
« Odpověď #6 kdy: Listopad 08, 2013 »

Psal jste, že podnikáte někde jinde, to jste si zajisté vědom povinnosti plateb sociálního a zdravotního pojištění....
IP zaznamenána

Timati

  • Newbie
  • *
  • Příspěvků: 5
Prodej alkoholu
« Odpověď #7 kdy: Listopad 08, 2013 »

Citace: JANAA
Psal jste, že podnikáte někde jinde, to jste si zajisté vědom povinnosti plateb sociálního a zdravotního pojištění....
Jsem student neplatím to.
IP zaznamenána
Stran: [1]