Jak podnikat - diskuzní fórum

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  
Stran: [1]

Autor Téma: Zjednodušený doklad  (Přečteno 1403 krát)

alena1

  • Jr. Member
  • **
  • Příspěvků: 99
Zjednodušený doklad
« kdy: Leden 25, 2012 »

Patří fa do výše 10000kč mezi zjednodušené doklady?Jedná se mi  o to ,že na fa není uvedeno mé DIČ a IČO.Co se týká dodavatele, je tam vše.Jedná se o rok 2011.Děkuji
IP zaznamenána

Zdena

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 14835
Zjednodušený doklad
« Odpověď #1 kdy: Leden 25, 2012 »

Je jedno, jak je doklad nazvaný, důležité jsou náležitosti. Pokud se vejdete do § 28/3 ZDPH (úplata za hotové, platební kartou nebo šekem, cena včetně daně max. 10 tis, Kč), tak jde o zjednodušený daňový doklad i když je nazvaný faktura.
IP zaznamenána
Stran: [1]