Jak podnikat - diskuzní fórum

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  
Stran: [1]

Autor Téma: Soutěžili byste se svým podnikatelským záměrem?  (Přečteno 1046 krát)

Barbora

  • Newbie
  • *
  • Příspěvků: 11

Zaznamenala jsem novou soutěž podnikatelských záměrů http://www.profit.cz/clanek/na-portalu-ipodnikatel-cz-se-rozjizdi-soutez-podnikatelskych-zameru/ - zdá se, že poptávka po penězích na podnikání stále stoupá, jinak si nedokážu vysvětlit, že se rodí stále nové soutěže tohoto typu. Je tu někdo, kdo shání peníze na realizaci svého podnikatelského záměru jako já a mohl by mi říct svůj názor?

Co myslíte, má smysl soutěžit? Podle mě nejsou nejdůležitější ty peníze (ty jsou až na prvním místě:-)), co může podnikatel dostat, ale spíš to, že v soutěži se pěkně přihlášené záměry proklepnou - možná soutěž pomůže odhalit jejich slabiny. No, ještě o tom zauvažuju, jestli do toho jít nebo ne.
IP zaznamenána

THMHTHMH

  • Newbie
  • *
  • Příspěvků: 6
Soutěžili byste se svým podnikatelským záměrem?
« Odpověď #1 kdy: Září 12, 2011 »

Dobrý večer,
jde-li o kvalitní business plán, tak bych se spíše obával jeho případného zneužití a okopírování po zveřejnění v podobné soutěži... i nápad je produkt a majetek a jako každý majetek je jej potřeba ochraňovat a střežit :)
TH
IP zaznamenána

Barbora

  • Newbie
  • *
  • Příspěvků: 11
Soutěžili byste se svým podnikatelským záměrem?
« Odpověď #2 kdy: Září 21, 2011 »

To máte pravdu, riziko tu asi je. Ale zas na druhou stranu, například v Dni D se (pokud vím) toto nikdy neřešilo - prostě buď má člověk odvahu a riskne to (s tím, že nese jisté riziko) a získá tak šanci se k penězům dostat, anebo může sedět doma na zadku a čekat až mu pěníze přiletí z nebe. Tak se na to dívám já :-)
IP zaznamenána

Zdena

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 15045
Soutěžili byste se svým podnikatelským záměrem?
« Odpověď #3 kdy: Září 21, 2011 »

Pro TH: myslím, že Váš názor paní Barboru nezajímá, ona tu především propaguje svůj portál Profit.cz.

Pro Barboru: něco podobného už na těchto stránkách nezkoušejte.
IP zaznamenána
Stran: [1]