Jak podnikat - diskuzní fórum

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  
Stran: [1]

Autor Téma: Reklama facebook a podnikání na VČ  (Přečteno 2355 krát)

Vlasta 01

  • Newbie
  • *
  • Příspěvků: 1
Reklama facebook a podnikání na VČ
« kdy: Srpen 07, 2011 »

Dobrý den, pročítám zde vše ohledně reklamy z FB, že se přijetím této služby člověk stává automaticky plátcem DPH, já ji také měla, ale v době, kdy jsem měla podnikání OSVČ na Vedlejší činnost při RD. Vztahuje se povinné  plátcovství také v tomto případě i na mne? Nikde jsme se nedočetla, jestli se to netýká jen podnikajících na Hlavní činnost. Jsem opravdu naštvaná, protože FB rádoby natáhne lidi do spuštění reklamy a takové věci tam vůbec nikdo nezmiňuje. Sice tam naskočilo okénko na vyplnění dodatečných údajů o firmě, ale až po té, kdy už byla reklama rozjetá a zaplacená - není to klamání spotřebitele nebo nějaké podvodné jednání? Ve směrnicích ani nikde jinde o tomhle není ani zmínka, a to jsem tam prošla snad vše a co bylo v angličtině tak jsem si přeložila.
  Dále já právě ani přesně nevím kdy jsem ty reklamy cca 3 měla přesně, faktury co jsem si vytiskla jsem vyhodila ani do nákladů nedala, protože to bylo v eurech. Navíc teda si  nejsem jistá, že bych někde zadávala firemní údaje, jako Ičo. Děkuji za odpověď.
IP zaznamenána
Stran: [1]