Jak podnikat - diskuzní fórum

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  
Stran: [1]

Autor Téma: úhrada lázní zaměstnanci  (Přečteno 855 krát)

Jana Bl

  • Newbie
  • *
  • Příspěvků: 13
úhrada lázní zaměstnanci
« kdy: Duben 13, 2011 »

Dobrý den všem, myslíte, že by se   pobyt a léčení zaměstnance v lázních, které zaplatí nebo přispěje  zaměstnavatel -fyzická osoba ,  nechal
 dát do nákladů pokud by si na to udělal vnitřní předpis myslím §24odst. 2 písmeno j bod 5 zákona o daních z příjmů?  Díky Jana
IP zaznamenána

Zdena

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 14877
úhrada lázní zaměstnanci
« Odpověď #1 kdy: Duben 23, 2011 »

Myslím, že ano, pokud půjde o peněžní plnění, nepeněžní plnění je omezeno v § 25/1/h ZDP. Ovšem u zaměstnance bude podléhat dani z příjmů a pojistnému na ZP a SP.
IP zaznamenána
Stran: [1]