Jak podnikat - diskuzní fórum

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  
Stran: [1]

Autor Téma: Je nutné vyplňovat přílohu č.3 DAP, když všechny příjmy zdaňuji v ČR?  (Přečteno 2362 krát)

parallel

  • Newbie
  • *
  • Příspěvků: 8

Chtěl bych moc poprosit o radu. Musím použít přílohu č. 3 DAP, pokud mám příjmy z poskytování služeb do Polska a zdaňuji je pouze v ČR? Nepotřebuji se vyhnout dvojímu zdanění.

Moc děkuji!
IP zaznamenána

Zdena

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 15016

Nemusíte, vyplňte jen přílohu č. 1, máte příjmy z podnikání a z jiné samostatné výdělečné činnosti podle § 7 zákona o daních z příjmů.
IP zaznamenána

parallel

  • Newbie
  • *
  • Příspěvků: 8

Moc děkuji za radu!
IP zaznamenána
Stran: [1]