Jak podnikat - diskuzní fórum

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  
Stran: [1]

Autor Téma: zaloha na dan celkem 219 kc,neni to malo?  (Přečteno 735 krát)

mk5r

  • Newbie
  • *
  • Příspěvků: 2
zaloha na dan celkem 219 kc,neni to malo?
« kdy: Březen 02, 2011 »

dobry den,

muzu se zeptat ciste ze zvedavosti, umim sice opsat z papiru (potvrzeni o prijmu) udaje, ale nejde mi do hlavy, jak muze byt zaloha na dan z prijmu celkem (11mesicu) jen 219 Kc (prijmy 109tisic,pojistne 37tis, 1 dítě 4 roky, uhrn vyplacenych mesicnich bonusu 4000).. muze mi nekdo prozradit, cim to je? Je to mozne, nebo je to chyba....a jeste pokud u me bylo dite 12 mesicu, ale ja byl praci jen 11...krati se bonus na dite o ten jeden mesic, co jsem nedelal, nebo je to o tom, kolik mesicu se mnou dite zilo? diky za pomoc...
IP zaznamenána

jaromira

  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 719
zaloha na dan celkem 219 kc,neni to malo?
« Odpověď #1 kdy: Březen 03, 2011 »

Je to možné, že záloha na daň je jen 219 Kč. Podle Vámi uvedenýcjh příjmů Vám vyšla v některých měsících nulová daň, proto byly vyplaceny měsíční bonusy na dítě ( měsíčně se z vypočtené daně odečítá základní sleva na poplatníka, v roce 2010 = 2070 Kč a daň.zvýhodnění na dítě,
v roce 2010=967 Kč do výše zbývající daně, pokud na slevu/ dítě  zbývá méně jak 967 Kč, tak do částky 967 Kč/dítě/měsíc je vyplacen měsíční bonus.

Daňové zvýhodnění na dítě se uplatní za celý rok 2010, pokud jste dítě vyživoval všech 12 měsíců.
IP zaznamenána

mk5r

  • Newbie
  • *
  • Příspěvků: 2
zaloha na dan celkem 219 kc,neni to malo?
« Odpověď #2 kdy: Březen 03, 2011 »

pani jaromiro,velmi vám děkuji, tak jsem zjistil, ze tam mam zas chybu, protože jsem to dal jen za 11 mesicu (to psali v papire z prace) mohla byste mi pomoct jeste s necim,vidim,ze tomu narozdil ode me rozumite... my se tu s manzelkou nad tim placame a strachujem se, ze nam prijde pokuta .... kupujeme sice tisky s informacemi o danich, ale modrejsi nejsme ....tak bych se chtel zeptat, zda byste mi poskytla e-mailovou adresu... (na mk5r@seznam.cz) ....at totiz pocitam jak pocitam, vychazi mi, ze mi ma financak vracet velkou sumu, ale kdyz mi to delala ucetni v praci, coz ted uz nedela (odesel jsem a nepohodl jsem se s nimi, takze mi papiry hodili na hlavu at si to zaridim sam), vychazelo mi sotva polovina castky co mi vychazi ted... psal jsem to i do nejakeho formulare, ktery to za me pocital, tak asi delam nekde chybu... protoze to spocital stejne...vysoka castka.... neni toho moc... Mohl bych Vas požádat o pomoc? Predem moc dekuji za ochotu... Slibuji, ze se z Vasich rad poucim a priste uz nebudu obtezovat, protoze to budu díky Vám znat...
IP zaznamenána
Stran: [1]