Jak podnikat - diskuzní fórum

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  
Stran: [1]

Autor Téma: Formulář počet zaměstnanců  (Přečteno 1711 krát)

Martin Nečas

  • Newbie
  • *
  • Příspěvků: 2
Formulář počet zaměstnanců
« kdy: Únor 15, 2011 »

Věřím, že neustále stejná otázka, ale musím se zeptat, protože opravdu nevím. Počet zaměstnanců se vyplňuje ke dni 1.12.2010 a teď mám 3 návrhy jak to vyplnit:
1. všichni zaměstnanci kteří byli od 1.1.2010 do 1.12.2010 zaměstnáni u naší společnosti (tzn., že bych započítal i brigádníky kteří pracovali jen přes léto, zaměstnanci, kteří byli v tom roce propuštění)
2. všichni zaměstnanci evidováni k 1.12.2010 u naší firmy, tzn., že bych započítal i dohodáře, kteří pracují nárazově a pracovali pár měsíců v roce a hlavně, bych započítal i ty, kteří nepracovali v měsíci prosinci, ale jsou u nás pořád zaměstnáni na dohodu až je budeme zase potřebovat (příklad zaměstnáni byli v měsíci říjen 2010, listopad 2010, leden 2011)
3. započítám jen ty zaměstnance, kteří dostali za prosinec nějakou mzdu.
Věřím, že snad více variant není a chci Vám poděkovat za odpověď
IP zaznamenána

Zdena

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 15045
Formulář počet zaměstnanců
« Odpověď #1 kdy: Únor 16, 2011 »

Pracuji v Účtu Tichý, počet zaměstnanců program dosazuje do vyúčtování podle počtu prosincových mezd.
IP zaznamenána

Martin Nečas

  • Newbie
  • *
  • Příspěvků: 2
Formulář počet zaměstnanců
« Odpověď #2 kdy: Únor 17, 2011 »

No a já pracuji v pohodě a mě se tam dosadí všichni zaměstnanci, které eviduji v personalistice, takže jsou tam právě i Ti dohodáři, kteří pro mě pracovali v průběhu roku, ale v prosinci již ne a pomůže jenom když je vyruším, ale když s nimi počítám i na tento rok, tak se mi je rušit nechce...
IP zaznamenána

Zdena

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 15045
Formulář počet zaměstnanců
« Odpověď #3 kdy: Únor 20, 2011 »

Účto také dosazovalo počet zaměstnanců z údajů v osobní evidenci, ale pak to změnili, už si nepamatuji, kdy. Měl by se uvádět počet zaměstnanců podle mzdových listů evidovaných k 1.12., kteří mají příjmy podle § 6. Asi bych nechala počet, který mi program dosadil. Myslíte, že to bude někdy někdo zkoumat?
IP zaznamenána
Stran: [1]