Jak podnikat - diskuzní fórum

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  
Stran: [1]

Autor Téma: Prosím o radu-Managment firmy  (Přečteno 753 krát)

coolor1

  • Newbie
  • *
  • Příspěvků: 1
Prosím o radu-Managment firmy
« kdy: Leden 04, 2011 »

Zdravím všechny na těchto stránkách..
Na začátek bych rád všem popřál mnoho úspěchů v nadcházejícím roce.
Prosím tímto o radu,kam bych se mohl obrátit pro pomoc při plánované zásadní změně naší firmy- jde o celkovou obnovu personálu, nastavení finančního odměňování a motivace zaměstnanců, a hlavně což je nejdůležitější postavení firmy na nohy co se týče výsledků dodávané služby pro našeho Zákazníka.Věnujeme se poštovním službám-zásilkové službě.
Zákazník má celorepublikově i v celé Evropě nastaven systém v doručitelnosti zásilek a naše pobočka má  dlouhodobě k požadovaným výsledkům daleko.Potřebujeme tedy najmout Managera pro celkovou restrukturalizaci ve firmě a začít skoro se vším od začátku.I já se rád něčemu přiučím, nedělám vše asi tak jak bych měl..Děkuji mnohokrát za cenné rady.Ahoj Honza.
IP zaznamenána

siluro

  • Newbie
  • *
  • Příspěvků: 19
Prosím o radu-Managment firmy
« Odpověď #1 kdy: Leden 04, 2011 »

Ahoj Honzo, v jedné větě si shrnul, že vlastně potřebujete celou firmu přebudovat...ale tady každá rada dobrá, spíš si musíš uvědomit, koho vlastně potřebujete - odborníka na logistiku? personalistu? vymyslet novou obchodní strategii? někoho, kdo to celé zorganizuje?... to by chtělo víc údajů, podobnými projekty se zabývám, výsledky prokazatelně mám, ale z vody se vařit nedá...
IP zaznamenána
Stran: [1]