Jak podnikat - diskuzní fórum

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  
Stran: [1]

Autor Téma: koupě ojetého vozu od jiné firmy  (Přečteno 1837 krát)

Hoblová

  • Host
koupě ojetého vozu od jiné firmy
« kdy: Květen 07, 2008 »

Dobrý den.  Můžeme jako právnická osoba (s.r.o.)  koupit ojetý vůz od jiné firmy za dohodnutou cenu na základě kupní smlouvy nebo toto musí proběhnout na základě odhadu ceny ojetého auta ?
IP zaznamenána

Zdena

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 14909
koupě ojetého vozu od jiné firmy
« Odpověď #1 kdy: Květen 07, 2008 »

Pokud nejste osobami spojenými (pojem vysvětlen v § 23/7 zákona o daních z příjmů), pak můžete stanovit cenu dohodou, u spojených osob je vhodnější mít cenu podloženou posudkem.
IP zaznamenána
Stran: [1]