Jak podnikat - diskuzní fórum

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  
Stran: [1]

Autor Téma: 12. Zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměn  (Přečteno 1279 krát)

Petr D

  • Newbie
  • *
  • Příspěvků: 1

Dobrý den, mám v plánu vyrábět dřevěné plotové dílce, plotovky, dřevěné květiváče, zástěny a dřěvěné potřeby pro chovatele. (domečky pro hlodavce, psí boudy atd.). Stačí mi na toto živnost volná č. 12. Zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků. Děkuji za odpověd. Petr
IP zaznamenána

Zdena

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 14820

Podle mého názoru vám bude stačit živnost volná, obor č. 12.

Pro informaci kopíruji obsahovou náplň:
12. Zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků
Pilařská výroba (řezáním a obráběním dřeva a obdobných materiálů na pilách), výroba dřevěných železničních pražců, nepoložené podlahové krytiny, dřevité vlny, briket z dřevní suroviny, šindelů a podobně. Sušení, impregnace nebo chemická úprava dřeva konzervačními a podobnými prostředky. Provozování sušiček dřeva.
Výroba dýh, překližkových výrobků a aglomerovaných dřevařských výrobků, dřevěných obalových beden, krabic, palet nebo nákladových podložek ze dřeva, barelů, sudů, kádí, rour a jiných bednářských výrobků, kolářských výrobků, dřevěných cívek na kabely a ostatních drobných výrobků ze dřeva (dřevěných držáků a násad pro nástroje, obuvnických kopyt, kuchyňských výrobků ze dřeva, vřeten a podobně). Zpracování přírodního korku a výroba zboží z přírodního aglomerovaného korku. Výroba slaměného pletiva a výrobků z něho (rohoží, rohožek a podobně). Výroba košíkářského zboží a košatin. Činnosti spojené s uměleckořemeslným zpracováním dřeva vytvářením dřevěných výrobků (sošek, ozdob, marketerie, pouzder, skříněk a podobně). Zhotovování dřevěných architektonických modelů pro různé účely.
Obsahem činnosti není výroba stavebně truhlářská, výroba nábytku, ani zhotovování nábytku na zakázku, výroba dřevěných hraček a bižuterie.
IP zaznamenána
Stran: [1]