Jak podnikat - diskuzní fórum

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  
Stran: [1]

Autor Téma: vyučtování daně z příjmu  (Přečteno 1701 krát)

hrabcová

  • Newbie
  • *
  • Příspěvků: 25
vyučtování daně z příjmu
« kdy: Březen 08, 2010 »

Dobrý den, mám problém jsem zaměstnaná na HPP a od srpna mám vedlejší činnost kde zaměstnávám na DPP člověka. Vyplácím mu 5000kč měsíčně a podepsal mi prohlášení ptala jsem se v jiné diskuzi a paní Jarmila mi odpověděla že jsem měla odevzdat FÚ vyúčtování daně z příjmu a já jsem to neudělala chci to hned napravit vytiskla jsem si formulář a teď babo raď jsem zmatená budou všady samé 0 ale tady je tolik kolonek že neví jestli to napíši do těch správných.bod. 05 budu psát od 8 1 do 12 měsíce.
06/ bude 0
06a/ 0
část 1/ sl.1 od srpna 0 sl2/ 0 sl./3 0 mám vyplnit vše s 0 nebo některé řádky jsou prázdné.
Pak musí ještě vyplnit formulář počet zaměstnanců
Doufám že se v tom vyznáte já už se v tom někdy ztrácím děkuji Vám za pomoc a přeji pěkný den Blanka
IP zaznamenána

Jarmila234

  • Full Member
  • ***
  • Příspěvků: 229
vyučtování daně z příjmu
« Odpověď #1 kdy: Březen 08, 2010 »

bod.O5-za měsíce 1-7 budou nuly,8-12 bude 1
06 a 06a bude 0
část l/sl.1 začínáte od srpna a datum bude 20.9.2009,září 20.10 a pokračujete až do prosince-20.1.2010(je to den výplatního termínu,nejpozději 20)Ostatní sloupce tj.2-9 bude 0.
V části II budou všude také 0.
Počet zaměstnanců k 1.12.2009 - s tím se moc netrapte,když nebyla odvedena žádná daň,název místa výkonu práce je např. vaše provozovna,počet zam.bude 1,název obce je jasný ,okres také a pokud neuvedete kód obce nic se nestane.
IP zaznamenána

hrabcová

  • Newbie
  • *
  • Příspěvků: 25
vyučtování daně z příjmu
« Odpověď #2 kdy: Březen 09, 2010 »

Dobrá den paní Jarmilo, velice jste mi pomohla nebýt Vás tak tak se trápím s pokynama k vyplňení a asi bych ani nic nevymyslela moc tedy děkuji s pozdravem Blanka
IP zaznamenána
Stran: [1]