Jak podnikat - diskuzní fórum

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  
Stran: [1]

Autor Téma: Zřízení společnosti s.r.o.: Co vše pak musím řešit?  (Přečteno 1290 krát)

Gooo

  • Newbie
  • *
  • Příspěvků: 9

Pokouším se změnit svůj status ze zaměstnance na zaměstnavatele a protože jsem zatím plný ideálů, vize je taková, že nechci jezdit za půl roku v mercedesu za 3 mega, ale prostě jen slušně podnikat a držet se pravidel. Firma, se kterou chci spolupracovat, preferuje společnost s.r.o. a alibisticky přiznávám, že se mi bude lépe usínat, když budu vědět, že když dopadne meteorit do dílny a shoří mi zakázka za dva milióny, nebudu zadlužený na několik let, sklapnu uši, zaplatím vklad, kterým ručím a budu zadlužený jen na pár měsíců.

Protože ale budu mít zpočátku jednoho stálejšího spolupracovníka a několik spolupracovníků \"akčních\", nebude to žádný velký projekt, který má potenciál uživit člověka řešícího účetnictví, dalšího na bezpečnost práce, člověka vydávajícího obědy a podobně, hledám možnosti, jak tohle řešit. Účetní je asi potřeba, ale mluvím li o výrobní dílně, kde se vše řídí pravidly od bezpečnosti práce po požární předpisy a další, které ani sám neznám. Kde najdu právě tyto informace, co vše musím vyřešit, abych se nebál, že mi odbor životního prostředí napaří pokutu, protože jsem zbytek byrvy z plechovky vylil do kanálu?

Nákup všech příruček asi nic nevyřeší, protože to by bylo tisíce informací, které nebudu umět použít. Existují nějaké auditorské společnosti, u které si mohu tuto záštitu zaplatit? Jak to řešíte vy?
IP zaznamenána

Jana Konečná

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 579
    • http://www.jakpodnikat.cz
Zřízení společnosti s.r.o.: Co vše pak musím řešit?
« Odpověď #1 kdy: Únor 02, 2010 »

Zde pouze jak podnikat a jak začít podnikat viz www.jakpodnikat.cz
IP zaznamenána
Stran: [1]