Jak podnikat - diskuzní fórum

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  
Stran: [1]

Autor Téma: Daňový doklad  (Přečteno 1208 krát)

Dominika

  • Full Member
  • ***
  • Příspěvků: 152
Daňový doklad
« kdy: Únor 28, 2011 »

Dobrý den,

prosím o radu. Pořizuji zboží z jiného členského státu, dostanu doklad v EUR, do 15-ti dnů bych měla doplnit
náležitosti na doklad nebo do evidence pro daňové účely. Znamená to tedy, že na doklad nemusím nic
připisovat (sazbu DPH, částku v Kč) a stačí mít tyto údaje na sestavách z PC, které slouží jako podklad
pro sestavení daňového přiznání? na doklad poznačím pouze datum doplnění těchto údajů?

Moc děkuji.
IP zaznamenána

Zdena

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 14878
Daňový doklad
« Odpověď #1 kdy: Únor 28, 2011 »

Stačí mít údaje v sestavách. Vizte § 35/2 ZDPH:
Pořizovatel je povinen doplnit na obdrženém dokladu NEBO V EVIDENCI PRO DAŇOVÉ ÚČELY do 15 dnů ode dne pořízení ......
IP zaznamenána
Stran: [1]