Jak podnikat - diskuzní fórum

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  
Stran: [1]

Autor Téma: Vydaje pro vypocet OSSZ -odpisy?  (Přečteno 1381 krát)

MarcelaP

  • Host
Vydaje pro vypocet OSSZ -odpisy?
« kdy: Prosinec 19, 2008 »

DObry den,rada bych se zeptala, zda pro vypocet OSSZ za 2008 do vydaju taktez zahrnuji odpisy HM?Dekuji MP
IP zaznamenána

Zdena

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 14913
Vydaje pro vypocet OSSZ -odpisy?
« Odpověď #1 kdy: Prosinec 21, 2008 »

Ano, odpisy HM jsou výdajem na dosažení příjmů podle § 24 zákona o daních z příjmů. Platí v případě, že pro daňové účely uplatňujete skutečné výdaje, nikoliv výdaje procentem z příjmů.
IP zaznamenána
Stran: [1]