Rozpuštění rezervy v DE

Jak podnikat - diskuzní fórum

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Autor Téma: Rozpuštění rezervy v DE  (Přečteno 2434 krát)

LenkaB

  • Newbie
  • *
  • Příspěvků: 20
Rozpuštění rezervy v DE
« kdy: Října 16, 2014 »

Dobrý den,

chci se zeptat na rezervy, nemám s tím vůbec zkušenosti. Tvořili jsme rezervu na opravu stroje dvě zdaňovací období, další zdaňovací období nebyla zahájena oprava, tak se bude rezerva rozpouštět, musí se rozpustit celá nebo lze rozpustit třeba polovinu v jednom zdaňovacím období a druhou polovinu v dalším?

Moc děkuji za radu.
IP zaznamenána

Zdena

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 15091
Rozpuštění rezervy v DE
« Odpověď #1 kdy: Října 16, 2014 »

Rezerva se musí zrušit celá - § 7/6 ZoR.
IP zaznamenána