Zdravim Vas vsechny......Chtel bych poradit jak postupovat pri nezaplacene fakture od pracovni agentury z Nemecka. Jedna se sice jen o 2000eur ale pro me je castka velka :/ Pracuji jako zivnostnik pres Agenturu.Smlouvu mam s agenturou,ktera nas propujcuje ostatnim firmam. nejsem platce DPH . Jsou nejake paky jak na ne ? Nechci aby to vysumelo . Dekuji za rady