Jak podnikat - diskuzní fórum

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  
Stran: [1]

Autor Téma: podnikání z domu  (Přečteno 2519 krát)

aladinka

  • Newbie
  • *
  • Příspěvků: 1
podnikání z domu
« kdy: Březen 13, 2013 »

Dobrý den, potřebuji poradit. Jsem máma tří malých dětí, právě mi jsem ukončila rodičovskou dovolenou a byla jsem nucena se zareg. na ÚP. Po měsíci hledání jsem zjistila, že mě nikdo nezaměstná ani na 4hodiny denně, protože jinak pracovat ani nemůžu (u zaměstnavatele). Chtěla bych začít podnikat z domu, udělat si obchod na netu. Bohužel jsem nikde nevyčetla jestli na to musím mít zvláštní prostory (jedná se o prodej outlet. oblečení) nebo můžu pracovat z obýváku a mít na věci pouze zvláštní skříň. Dále vyrábím háčkované čepice, to bych také připojila k onomu podnikání (také vyrábím v obýváku). Více k tomu ani nepotřebuji. Předem děkuji za odpověď.
IP zaznamenána

Zdena

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 15045
podnikání z domu
« Odpověď #1 kdy: Březen 13, 2013 »

Pokud nebudete mít doma zřízené výdejní místo (= prostory pro veřejnost), tak nemusíte mít žádné zvláštní prostory, stačí pracovat v obýváku. Háčkované čepice také můžete vyrábět v obýváku.
IP zaznamenána

marta79

  • Newbie
  • *
  • Příspěvků: 1
podnikání z domu
« Odpověď #2 kdy: Květen 29, 2013 »

Mrkněte na stránky http://www.jakpracovatdoma.cz/ zde se dozvíte vše možné o práci doma. Jak začít, co funguje a co ne, na co si dát velký pozor. Napište svůj dotaz do diskuze.
IP zaznamenána
Stran: [1]