Jak podnikat - diskuzní fórum

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  
Stran: [1]

Autor Téma: Poplatek kanceláři pojistitelů  (Přečteno 1221 krát)

Petula66

  • Newbie
  • *
  • Příspěvků: 3
Poplatek kanceláři pojistitelů
« kdy: Únor 28, 2013 »

Dobrý den,hledám,zatím marně jestli je daňově uznatelný poplatek kanceláři pojistitelů za nezaplacené povinné ručení?díky
IP zaznamenána

Zdena

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 14981
Poplatek kanceláři pojistitelů
« Odpověď #1 kdy: Únor 28, 2013 »

Zákonný příspěvek do garančního fondu platíte podle § 24c zákona č. 168/1999 Sb.
Považovala bych za výdaj, k jehož úhradě jste povinni podle zvláštního zákona a který je daňově uznatelný podle ustanovení § 24/2/p) ZDP.
IP zaznamenána
Stran: [1]