Jak podnikat - diskuzní fórum

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  
Stran: [1]

Autor Téma: přehled o příjmech a výdajích osvč za rok 2011 pro čssz  (Přečteno 1349 krát)

marty44

  • Newbie
  • *
  • Příspěvků: 2

Dobrý den,
Jsem student a minulý rok v říjnu jsem udělal osudovou chybu a založil si živnostenský list z mladické nerozvážnosti. Po 3 měsících 19.12. jsem ho zrušil. Za tu dobu jsem neměl žádné příjmy.
Na svou zdravotní pojišťovnu jsem po těžkých bojích dodal přehled o příjmech a výdajích osvč za rok 2011. Na FU jsem dodal čestné prohlášení, že mi za uvedené období nevznikl žádný příjem.
Bohužel jsem zapoměl na přehled pro ČSSZ. Koukám na to a sám nevím, co mám vyplnit a co ne. Pokyny mi moc nepomáhají a proto prosím vás, zkušenější o radu, které řádky vyplnit, které nechat volné atd.

Moc děkuji za odpověď.
S pozdravem
Janeček
IP zaznamenána

Zdena

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 15045
přehled o příjmech a výdajích osvč za rok 2011 pro čssz
« Odpověď #1 kdy: Květen 28, 2012 »

ř. 12: zakřížkujte jen vedlejší
ř. 13, 14, 15, 18, 19:zakřížkujte ne
oddíl 4. uveďte, ve kterých měsících jste měl na OSSZ nahlášenou činnost, počítají se i měsíce, ve kterých jste vykonával činnost jen po část měsíce. Zakřížkujte ř. 25.
Na ř. 28 a 28 zapište počet měsíců (pokud jste zahájil v září, tak napište 4 měsíce).
Na ř. 26, 29 a dalších samé nuly.

Hlavně nezapomeňte přiložit potvrzení o studiu, aby vaši činnost uznali jako vedlejší.
IP zaznamenána

marty44

  • Newbie
  • *
  • Příspěvků: 2
přehled o příjmech a výdajích osvč za rok 2011 pro čssz
« Odpověď #2 kdy: Květen 30, 2012 »

Dobrý den,
moc děkuji za pomoc, potvrzení o studiu už mám.
S pozdravem
Janeček
IP zaznamenána
Stran: [1]