Jak podnikat - diskuzní fórum

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  
Stran: [1]

Autor Téma: Přeposílání objednávek - eshop  (Přečteno 957 krát)

lukasmartinek

  • Newbie
  • *
  • Příspěvků: 6
Přeposílání objednávek - eshop
« kdy: Březen 14, 2012 »

Dobrý den,

mám takový dotaz, pevně doufám, že mi na tento odpovíte, chtěl bych začít s přeposíláním objednávek pomocí jednoho ruského eshopu s oblečením - já bych si jen vytvořil eshop na svém webu a třeba fan page na facebooku a propagoval jejich zboží, balíky by chodily z ruska, peníze od zákazníků do ruska a oni by mi potom vypláceli provize.

No a teď v čem vidím problém, obávám se, že tento eshop občas nabízí i neoriginální zboží neboli padělek. Hrozí mi v tomto případě nějaký postih? Já na svém webu nebudu uvádět informaci, zda-li se jedná o originál nebo padělek, prostě jen budu zprostředkovávat jejich zboží, pokud zákazník nebude spokojen, pošle to na adresu do Ruska, kde mu samozřejmě vrátí peníze (to si vše s nima domluvím). Ale co když se tam někdy objeví padělek a zákazník bude \"žalovat\" můj web, jelikož žádné jiné informace o mě nikde nebudou, ani na balíku, ani číslo mého účtu. Jsem v tomto případě v něčem vinen? A jsem vůbec dohledatelný? Asi ano že, podle majitele webu.
Navíc já jako zprostředkovatel nebudu mít tušení o originalitě či neoriginalitě zboží, které oni (dodavatel) nabízí.

Tak pokud by jste mi mohla s tímto nějak poradit, byl bych ti moc vděčný!

PS. spousta lidí si objednává z ioffer.com atd různé padělky/nepadělky a nikoho nežalují, tohle bude stejný, akorát já jím umožním si tu nabídku přečíst v češtině na mé stránce

Předem díky za odpověď
S pozdravem
LukášM.
IP zaznamenána
Stran: [1]