Jak podnikat - diskuzní fórum

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  
Stran: [1]

Autor Téma: Dovoz oblecebi z Ciny, Turecka  (Přečteno 2266 krát)

lukasmartinek

  • Newbie
  • *
  • Příspěvků: 6
Dovoz oblecebi z Ciny, Turecka
« kdy: Březen 13, 2012 »

Dobry den,

chtel bych dovazet obleceni z Ciny a Turecka a prodavat ho pres E-SHOP, jednalo by se o jednoducha tricka, kalhoty a tak dale. Ovsem nekdy se u dodavatelu setkavam i s neoriginalnim zbozim - fake. Naprikal maji velmi hezkou kosili za dobrou cenu, ale na ni z mnou nepochopitelnych duvodu nasito D&G nebo dalsi svetove modni znacky. Toto odvetvi nechci podporovat, ale obcas jsou tam velmi zajimave a hezke veci (vzdy si povzdechnu, ze tam ta cedulka svetove modni znacky je nasita), proto bych se chtel zeptat, jak na to kouka zakon? Kdybych semtam jeden model, ktery me velmi zaujme poridil a prodal, neprezentoval bych to jako oroginal, prezentoval bych to pouze jako napriklad \"hezka kosile\" nebo tak nejak. Mel bych k tomu samozrejme doklad o koupi, mel bych to zbozi proclene a tak dale. Prodaval bych to pouze pres E-SHOP, tudiz bych to obleceni v zadne kamenne prodejne nemel. A jednalo vy se opravdu o vyjimku, proste treba 300ks za mesic, kdyz na neco zajimaveho narazim.
Muzou mi tedy moje zbozi na sklade zabavit? Ikdyz bych to delal jen vyjimecne a v malem mnozstvi. To by me musel nekdo napraskat? Nebo to neni nelegalni, pokud to pod tou svetovou znackou neprezentuji?
A posledni otazka, pokud by to problem byl, dalo by se to obejit tim, ze na mem eshopu by si lide to zbozi objednali a to zbozi by k nim dorazilo prilo ze zahranici? Fakturoval bych to nejspis ja, stejne tak bych mel i doklad o koupi toho zbozi, akorat bych to nemel na skladu.

Predem Vam moc dekuji za odpoved!

PS. lze tady nekde na Vas, pani Zdeno, najit kontakt, napr. telefonni cislo?
PS2. mel bych pro Vas napad na zajimavy byznys v podani placene telefonni linky:-) 1minuta - 30,- Kc (poradenstvi z oblasti podnikani), kdyz lidi volaji kvuli horskopu, tak tuto narozdil od horoskopu uzitecnou sluzbu by pouzivali take nebo aspon ja bych urcite byl ochotel za Vase rady zaplatit:-)

S pozdravem
Lukas
IP zaznamenána
Stran: [1]