Jak podnikat - diskuzní fórum

Témata => K Jakpodnikat.cz a k této diskusi => Téma založeno: Dagmar80 Leden 08, 2016

Název: Veliké díky : )
Přispěvatel: Dagmar80 Leden 08, 2016
Nedá mi, abych nevyjádřila veliké díky za tento web.

Pročítám mnoho diskuzí, různá fóra ohledně podnikání, ale s takovou ochotou a snahou odpovědět konkrétně na všechny dotazy, jsem se setkala jen tady. Pomáháte mi už dlouho.
Mnohdy, když čtu odpovědi na některých fórech, je mi smutno, jak s ironií a někdy i vyloženě vulgárně má někdo potřebu reagovat na dotazy, které někomu připadnou úplně logické a jasné. Ale pokud by ten tazatel znal odpověď, určitě by nešel s prosíkem o radu. Někdy jde jen o ujištění, že to či ono dělá správně a přesto se najdou tací, kteří musí jeho dotaz neomaleně okomentovat.
Ne všichni, kdo podnikají, jsou školení účetní, mzdové, nebo daňoví poradci. Jsou to profíci ve svém manuálním oboru, každý se snaží pracovat jak umí a ušetřit každou korunu za externí účetní, a pak samozřejmě hledá odpovědi na své problémy, na které při vedení např. DE narazí a neumí se zase naopak orientovat ve všech zákonech a povinnostech, které s podnikáním souvisejí.
Ano, jsou to někdy banální dotazy, ale jen pro toho, kdo se tím živí a není v práci od rána do večera a k \"papírování\" usedá večer, a začíná mu další \"směna\".
Chtěla bych opravdu vyjádřit obdiv paní Zdeně a všem ostatním, které rychle a jasně odpoví, poradí. Stránky jsou jasné, stručné, ucelené, prostě SUPER!

Každý den zde nakouknu, co je nového, i v dotazech druhých se kolikrát \"najdu\" a dělám si poznámky.

Obdivuji, že zdarma tomu všemu věnujete svůj čas a úsilí. To není v této době vůbec běžné.

Děkuji
Dagmar
Název: Veliké díky : )
Přispěvatel: jaromira Leden 08, 2016
Dobrý den,

chtěla bych se připojit k tomu, co napsala paní Dagmar, plně se vším souhlasím a taky vyjadřují veliké DÍKY  !!!

Jaromíra