Jak podnikat - diskuzní fórum

Témata => Ostatní k podnikání => Téma založeno: MagdalenaS11 Červenec 19, 2014

Název: Docházkový systém
Přispěvatel: MagdalenaS11 Červenec 19, 2014
Dobrý den,
jsem zaměstnaná jako účetní a personalistka v menší firmě s 10 zaměstnanci a několika brigádníky. Poslední dobou máme problémy s dodržování pracovní doby. Máte někdo zkušenost s docházkovým systémem v takto malé firmě? Vyplatí se to? Dostala jsem za úkol nastalou situaci vyřešit. Máme dvě pobočky. Předem děkuji za odpověď!
Název: Docházkový systém
Přispěvatel: Kateřina V11 Červenec 21, 2014
My máme ve firmě biometrický systém na otisky prstů. Docela se nám osvědčil. Dříve jsme měli pouze čipový a stávalo se, že jeden zaměstnanec přihlašoval druhého apod. Teď už to není možné.
Název: Docházkový systém
Přispěvatel: MagdalenaS11 Červenec 21, 2014
Dobrý den,
děkuji za komentář. Líbí se mi možnost kombinovat čipy a otisky. Pokud by se vyskytl problém, který popisujete, tak by asi mělo jít jen přenastavit systém. V týdnu se chystám do Brna, kde je jedna z našich poboček.
Název: Docházkový systém
Přispěvatel: JanBos Srpen 27, 2014
U nás ve firmě máme asi 12 zaměstnanců a několik brigádníků.
Název: Docházkový systém
Přispěvatel: ashka Říjen 13, 2015
Narazila jsem teď na tuto diskuzi, my používáme novou aplikaci, kde není potřeba ani pořizování terminálu, stačí mít aplikaci v mobilu a zaměstnanci se sami hlásí. Pokud terminál požadujete, můžete si ho jednoduše vytvořit z mobilního telefonu nebo tabletu a pak se přihlašovat za pomocí QR kódu nebo novější technologie NFC. Je to případně tato aplikace http://frekr.me
Název: Docházkový systém
Přispěvatel: pavla77 Červenec 21, 2016
Do firmy s 10 zaměstnanci jsme nedávno koupili docházku na tabletu Aktion. Vše funguje bezproblémově, docházku máme i na svých mobilech a uzávěrku zpracováváme normálně přes web online. všechny výkazy či osobní data lze exportovat, apod.. rozhodně doporučujeme.. mrkněte na https://dochazkaonline.cz