Jak podnikat - diskuzní fórum

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  
Stran: [1]

Autor Téma: sdružení dobrovolných hasičů  (Přečteno 997 krát)

bekovamar

  • Newbie
  • *
  • Příspěvků: 10
sdružení dobrovolných hasičů
« kdy: Únor 16, 2012 »

Dobrý den, pomáhám dobrovolným hasičům s účetnictvím a narazila jsem na problém. Nevím, jak mám účtovat příspěvky na dopravu - abych to objasnila, hasiči mají staré hasičské auto, se kterým jezdí třeba na svatby a další akce. Dostanou pak příspěvek na dopravu. A ještě dotaz k tomu veteránu. Účetnictví vedou prvním rokem - předtím to prostě nechávali být  vzhledem k minimalním až nulovým příjmům - proto se ptám, jak dostat do účetnictví toho veterána. Je to vlastně jejich majetek, díky kterému tvoří příjmy. Děkuji Vám, budu vděčná za jakoukoli radu. Martina
IP zaznamenána

JANAA

  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 1387
sdružení dobrovolných hasičů
« Odpověď #1 kdy: Březen 20, 2012 »

Dobrý den, prosím, co tu psala Martina, akutně zajímá i mne, zcela stejná situace, v roce 2011 založeno sdružení hasičů kvůli autu-veteránu.
Jak dostanu veterána do majetku, jak ho ocením? Vzpomněli si  borci požárníci brzo, a já nemám představu odkud začít. Moc děkuji, Jana

Citace: bekovamar
Dobrý den, pomáhám dobrovolným hasičům s účetnictvím a narazila jsem na problém. Nevím, jak mám účtovat příspěvky na dopravu - abych to objasnila, hasiči mají staré hasičské auto, se kterým jezdí třeba na svatby a další akce. Dostanou pak příspěvek na dopravu. A ještě dotaz k tomu veteránu. Účetnictví vedou prvním rokem - předtím to prostě nechávali být  vzhledem k minimalním až nulovým příjmům - proto se ptám, jak dostat do účetnictví toho veterána. Je to vlastně jejich majetek, díky kterému tvoří příjmy. Děkuji Vám, budu vděčná za jakoukoli radu. Martina
IP zaznamenána
Stran: [1]