Témata > K Jakpodnikat.cz a k této diskusi

odhlášení

(1/2) > >>

lenka09:
Dnes jsem našla tuto diskuzi a přihlásila jsem se, abych mohla vložit dotaz. Poté jsem si změnila heslo a od té doby se nemohu odhlásit. Můžete mi prosím poradit ?
Děkuji

Zdena:
červený proužek v horní části obrazovky Index  Jak podnikat .....a jako poslední vpravo je nabídka Odhlásit. Klepněte na toto slovo a budete odhlášená. Pokud je na posledním místě slovo Přihlásit, tak už jste odhlášená.

nthalia:
Zajímalo by mě ,když mám výdaje paušálem a jsem plátcem DPH a bylo mi DPH za auto vráceno,zda musím platit silniční daň nebo podat jen nulové přiznání a nebo se úplně odhlásit.nebudu potom muset vracet DPH?Auto využívám pouze k cestě do svého místa podnikání.Děkuji

1vašek:
Dobrý den,
dnes jsem se přihlásil na poradnu, chvíli jsem koukal na dotazy a když jsem se chtěl odhlásit - tak to nejde. Pořád figuruji jako přihlášený. Musím přiznat od rána pozoruji problémy na internet.síti, nevím jestli to s tím může souviset. Ale fakt to nejde. Už jsem zkoušel i restartovat PC a na chvíli úplně vypnout počítač, ale jsem neustále přihláše. Jen doufám, že tím nikoho neblokuji.
Fakt nevím co s tím   Vašek

Zdena:
Nevím, čím to je, ale asi to bude v pořádku. Můžete být přihlášený, jak dlouho chcete, nikoho tím neblokujete. Mě se zobrazuje, že jste odhlášený:-)          Zdena

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi