Jak podnikat - diskuzní fórum

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  
Stran: [1]

Autor Téma: rozdil v tiskopisu prohlaseni poplatnika dane a priznani dani z prijmu  (Přečteno 1695 krát)

Radka

  • Newbie
  • *
  • Příspěvků: 14

Dobrý den, může mi někdo říct, jaký je rozdíl mezi tiskopisem prohlášením poplatníka daně z fyzických osob ze záv. činnosti a z funkčních požitků a tiskopisem přiznání k dani z přijmu? Jsem částečne invalidní a dělám u firmy, jenž využívá státní příspěvky na invalidní zaměstnance... nemám děti ani manžela... a i v tomto zaměstnání i v předchozím, což byla chráněná dílna jsme dostali jen prohlášení .... a v prohlášen je všude 2011-takze prohlaseni je za rok 2010 )čili pošlou ho v roce 2011, nebo je za rok 2011 a poslou ho v roce 2012 -jsem z toho jak alenka v risi divu :o/ ) ....

příteli,který je zdraví a dělá v \"normální\" firmě na normální pozici jsem vyplňovala přiznání k dani.... jsem z toho prostě nějak mimo... proc on má přiznání a já prohlášení .....

a co se týče prohlášení, nemám zdaní, co mám kde vyplnovat.... chjo...diky za pomoc....

tomu kdo mi odpovedel dekuju ale omlouvam se, prislo mi sice upozorneni ale odkaz hlasi chybu...
IP zaznamenána

Jana Konečná

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 579
    • http://www.jakpodnikat.cz
IP zaznamenána

fuchsova.v

  • Newbie
  • *
  • Příspěvků: 1

Dobrý den! Chci se zeptat, pracuji u jedne firmy od ledna jako bragádník podepisovala jsem prohlašeni poplatnika, ale ted jsem dostala smlouvu na trvalo a chci se zeptat jestli ho musim znovu podepsat? Děkuji za odpověď
IP zaznamenána

JANAA

  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 1387

Dobrý den, pokud se jedná o téhož zaměstnavatele, nemusíte podepisovat znovu, ale raději si slevu ve výplatní pásce zkontrolujte, nebo se přímo optejte mzdové účetní.
IP zaznamenána
Stran: [1]