Jak podnikat - diskuzní fórum

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  
Stran: [1]

Autor Téma: založení kasína  (Přečteno 896 krát)

skypy2000

  • Newbie
  • *
  • Příspěvků: 1
založení kasína
« kdy: Leden 23, 2015 »

Dobrý den Vám přeji,

ve 2/2 tohoto roku bych si chtěl zkusit založit kasíno, případně hernu. Základní kapitál bude 7 milionů korun z vlastních zdrojů ne na úvěr a zajímalo by mě, jak takové založení probíhá, jakou ideálně zvolit právní formu a zda je lepší firmu zaregistrovat v tuzemsku nebo v zahraničí - nějaký daňový ráj (bahamy, britské panenské ostrovy...) jde mi o to co bude jednodušší, ale přikláním se spíše k registraci v zahraničí, kvůli jednodušším a nízkým daním a stabilnímu právnímu systému, který v ČR bohužel není a asi ani nebude.

Dále by mě zajímalo, jak je to u kasína s daněmi - je mi jasné, že tady budu muset odvádět minimálně daň z příjmů, zdravotní a sociální pojištění - pokud bych tedy firmu založil v tuzemsku a ne v zahraničí, tam ještě nevím jak to přesně funguje.
Také vím, že budu muset zažádat o loterijní licenci - zatím jsem moc nezjišťoval kde se žádosti podávají.

Dále ještě vím, že kdybych si tedy založil firmu v daňovém ráji, tak danou zemi, kde sídlí má firma nesmím navštívit jako turista - alespoň Britské Panenské ostrovy to tak mají v podmínkách.

Jo a ještě by mě zajímalo, zda je nějaký rozdíl ve vedení účetnictví u kasína a u nějakého eseróčka případně akciovky.

Pokud jsem něco vynechal, tak mě prosím doplňte. Děkuji Vám všem mnohokrát za odpovědi.

S pozdravem

skypy2000
IP zaznamenána

Jana Konečná

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 579
    • http://www.jakpodnikat.cz
založení kasína
« Odpověď #1 kdy: Leden 26, 2015 »

Zdravím, musím vám doporučit, abyste své věci řešil mimo toto fórum. Nechci zde poskytovat prostor ani podnikání v herním průmyslu, ani přenášení daňové povinnosti do daňových rájů.
IP zaznamenána
Stran: [1]