Témata > Ostatní k podnikání

Docházkový systém

(1/2) > >>

MagdalenaS11:
Dobrý den,
jsem zaměstnaná jako účetní a personalistka v menší firmě s 10 zaměstnanci a několika brigádníky. Poslední dobou máme problémy s dodržování pracovní doby. Máte někdo zkušenost s docházkovým systémem v takto malé firmě? Vyplatí se to? Dostala jsem za úkol nastalou situaci vyřešit. Máme dvě pobočky. Předem děkuji za odpověď!

Kateřina V11:
My máme ve firmě biometrický systém na otisky prstů. Docela se nám osvědčil. Dříve jsme měli pouze čipový a stávalo se, že jeden zaměstnanec přihlašoval druhého apod. Teď už to není možné.

MagdalenaS11:
Dobrý den,
děkuji za komentář. Líbí se mi možnost kombinovat čipy a otisky. Pokud by se vyskytl problém, který popisujete, tak by asi mělo jít jen přenastavit systém. V týdnu se chystám do Brna, kde je jedna z našich poboček.

JanBos:
U nás ve firmě máme asi 12 zaměstnanců a několik brigádníků.

ashka:
Narazila jsem teď na tuto diskuzi, my používáme novou aplikaci, kde není potřeba ani pořizování terminálu, stačí mít aplikaci v mobilu a zaměstnanci se sami hlásí. Pokud terminál požadujete, můžete si ho jednoduše vytvořit z mobilního telefonu nebo tabletu a pak se přihlašovat za pomocí QR kódu nebo novější technologie NFC. Je to případně tato aplikace http://frekr.me

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi