Jak podnikat - diskuzní fórum

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  
Stran: [1]

Autor Téma: Úmrtí zaměstnance  (Přečteno 808 krát)

Jana Pourová

  • Newbie
  • *
  • Příspěvků: 4
Úmrtí zaměstnance
« kdy: Leden 28, 2013 »

Mám dotaz k úmrtí zaměstnance. Dvacátého ledna  neočekávaně zemřel zaměstnanec. Měl příjmy pouze ze závislé činnosti. Nárok na jeho mzdu do dne úmrtí dle § 328 dle zák. práce
má manželka, která s ním žila ve společné domácnosti. Dále mu bude proplacená nevybraná dovolená za rok 2012. Bohužel zaměstnanec ještě neměl podepsané prohlášení k dani na rok 2013, které musí být podepsáno do 15.2. 2013. V prohlášení uplatňoval v roce 2012 slevu na sebe
a na 3 nezletilé děti. Mohu mu daňové úlevy  v lednu přiznat či mají manželka i děti opravdu velkou smůlu ještě co se daní týče. Manželka je
na mateřské dovolené a nemá příjmy , z kterých by daňové zvýhodnění na děti uplatnila. Děkuji za názor. Jana
IP zaznamenána

damianek

  • Newbie
  • *
  • Příspěvků: 2
Úmrtí zaměstnance
« Odpověď #1 kdy: Únor 11, 2013 »

Dobrý den,
já bych tedy slevu na poplatníka i děti dala i za měsíc leden 2013, protože měl zaměstnanec opravdu  čas vrátit podepsané prohlášení až do 15.2.2013. Nepředpokládám, že pokud zaměstnanec podepsal prohlášení poplatníka k dani z příjmu při nástupu do zaměstnání a setrvával v naší organizaci i nadále, že by najednou neměl zájem o slevy. Případná studia dětí  byla také doložena ( již v září daným potvrzením o studiu na rok 2012/2013 ), manželka na mateřské dovolené také určitě dala čestné prohlášení, že si slevy na děti neuplatňuje. Já bych slevy poskytla.
IP zaznamenána
Stran: [1]