Jak podnikat - diskuzní fórum

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  
Stran: [1]

Autor Téma: Reklama Google adsence  (Přečteno 779 krát)

tomas877

  • Newbie
  • *
  • Příspěvků: 10
Reklama Google adsence
« kdy: Únor 19, 2012 »

Dobrý den,

rád bych si na své stránky umístil reklamu Google adsence. Někde jsem četl, že je potřeba být plátcem DPH. S tím je však spojena spousta obíhání úřadů atp. Reklamu si na stránky sice chci umístit, ale nepředpokládám, že to bude nějak závratně vydělávat. Znám lidi co mají tuto reklamu na svých stránkách nelegálně bez živnostenského listu. Nadruhou stranu tito lidé mají na svých stránkách jeden reklamní banner, který jim vydělává třeba 2 eura měsíčně, a to ještě tak že za 2 roky co to na svých stránkách mají ještě nedosáhli na částku aby jim to mohlo být Googlem vyplaceno.

Zajímalo by mě jestli i v případě takových malých výdělků je nutná všechna ta administrativa a jestli se to pak vůbec vyplatí? Nadruhou stranu by mě zajímalo pokud si založím živnost a stanu se plátcem DPH, čímž tedy začnu podnikat, co se stane v případě, že třeba za rok nic nevydělám nebo nebo dejme tomu, že vydělám ale třeba jen 40 euro za rok. Je nějaká možnost mít nějakou úlevu od administrativy v případě podnikání s takto extrémně malým výdělkem?

Díky za jakékoliv informace.
IP zaznamenána
Stran: [1]