Jak podnikat - diskuzní fórum

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  
Stran: [1]

Autor Téma: Cestovní agentura-přijetí služby z EU-kdy se stávám plátcem?  (Přečteno 1912 krát)

šárkau

  • Newbie
  • *
  • Příspěvků: 1

Cestovní agentura v ČR, neplátce DPH, zajišťuje ubytování v EU pro české klienty (občany). Za tuto službu
platí:
a) občanům EU nepodnikajícím
b) firmám v EU podnikajícím, plátcům i neplátcům DPH.
Dále cestovní agentura provozuje průvodcovské služby v EU pro české občany.(kteří si službu nakoupí u c.a.
tady v ČR.)

Musím se registrovat k DPH?
Domnívám se, že se jedná o služby vztahující se k nemovitostem a kultuře,vzdělání...viz §10, a proto
se registrovat k DPH nemusím.
IP zaznamenána
Stran: [1]