Jak podnikat - diskuzní fórum

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  
Stran: [1]

Autor Téma: Kolik sotjí zpracování danového přiznání?  (Přečteno 5918 krát)

ferda

  • Host

Dobrý den chtěl jsem se kolik stojí zpracování Danového přiznání. Když má člověk cca 20 faktur + 1 výdaj ?

Vůbec si nedokážu představit kolik si za to učetní může brát? Určitě je to pohyblivé, ale jaká je aspon cena?
Jdeme mi o to, abych si nenašel nějakou drahou ....
IP zaznamenána

Jana Konečná

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 578
    • http://www.jakpodnikat.cz
Kolik sotjí zpracování danového přiznání?
« Odpověď #1 kdy: Leden 03, 2008 »

Když si ten formulář na finančním úřadě vyzvednete, velmi pravděpodobně zjistíte, že s pomocí poučení, které k němu dostanete, si daňové přiznání vyplníte i sám.
IP zaznamenána

Jarmila

  • Newbie
  • *
  • Příspěvků: 36
Kolik sotjí zpracování danového přiznání?
« Odpověď #2 kdy: Leden 10, 2008 »

Je zbytečné platit účetní sečtětě 20 faktur výdaje uplatněte 50% a zvlášť si přičtěte na daň.přiznání soc.a zdr.
pojištění. Návod který je u DP vás povede nebo si ho vytiskněte z netu a není problém. Výdaje 50% není-li to
pronájem, nebo řemeslo. Ušetříte si 500- Kč
IP zaznamenána

Lišák

  • Newbie
  • *
  • Příspěvků: 17
Kolik sotjí zpracování danového přiznání?
« Odpověď #3 kdy: Leden 11, 2008 »

Ono to tak jednoduché být nemusí. Navíc letos je rok kdy se uplatňuje mnoho změn (viz. moje nezodpovězené dotazy týkající se soc.a zdr.
pojištění ) a pokud se spočítá omylem nižší daň tak penále může být mnohonásobně vyšší než ušetřených 500,- Kč.  
Pokud byly platby poukázany na účet který je úročený (a není daněný) musím úroky přičíst k příjmům? a jistě by se toho našlo víc...
IP zaznamenána

Jana Konečná

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 578
    • http://www.jakpodnikat.cz
Kolik sotjí zpracování danového přiznání?
« Odpověď #4 kdy: Leden 19, 2008 »

Úroky na nedaněném podnikatelském účtu se zdaní na daňovém přiznání jako příjmy z kapitálového majetku - tak to bylo vždycky.
IP zaznamenána
Stran: [1]