Jak podnikat - diskuzní fórum

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  
Stran: [1]

Autor Téma: podnikání  (Přečteno 6107 krát)

Jan

  • Newbie
  • *
  • Příspěvků: 3
podnikání
« kdy: Leden 23, 2009 »

Dobrý den mám dotaz jsme dva mame  živnostenské listy na hospodskou činost každý svoje ičo chceme provozovat spolu jednu provozovnu (hospodu) může se to? Jestli ano meli bychom mít mezi sebou nějakou smlouvu o tom jak budem dělit výdaje a příjmy?A jak je to s daněmi na konci roku si rozdělime ty výdaje a příjmy a každý zaplatí daň sam za sebe?
IP zaznamenána

Zdena

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 15044
podnikání
« Odpověď #1 kdy: Leden 27, 2009 »

Buď si hospodu rozdělíte a každý budete samostatně provozovat její část, např. jeden bude provozovat výčep a druhý kuchyni.

Nebo můžete založit sdružení fyzických osob podle § 829 občanského zákoníku, kdy budete společně vykonávat činnost (provozovat hospodu) a na konci roku si rozdělíte příjmy a výdaje v poměru, stanoveném smlouvou o sdružení.

Upozorňuji, že jde o starší dokument, takže některé pasáže (například o vedení jednocuchého účetnictví) už neplatí.
IP zaznamenána

Jan

  • Newbie
  • *
  • Příspěvků: 3
podnikání
« Odpověď #2 kdy: Únor 03, 2009 »

Děkuji za odpověd
IP zaznamenána

kuci05

  • Newbie
  • *
  • Příspěvků: 2
podnikání
« Odpověď #3 kdy: Červen 22, 2009 »

Dobrý den,prosím o radu. Jsem neplátce DPH a mám zákazku se stavební firmou,která je plátce DPH. Podepsal jsem s němi smlouvu,kde cenu za dílo uvádějí cenu bez DPH.Zajímá mě zda mi bude zaplacena tato cena nebo k ní bude přičteno ještě DPH.Mohli byste mi to prosím nějak vysvětlit?Děkuji
Online
IP zaznamenána

Zdena

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 15044
podnikání
« Odpověď #4 kdy: Červen 23, 2009 »

Bude vám zaplacena cena za dílo bez DPH. Nejste plátcem této daně, takže můžete účtovat pouze cenu bez DPH.
IP zaznamenána

cot12

  • Newbie
  • *
  • Příspěvků: 9
podnikání
« Odpověď #5 kdy: Červenec 14, 2009 »

Jak se vypočítává v chráněných dílnách procento zaměstnávání osob  TZP,jsem -li jenom jeden zaměstnanec TZP,více zaměstnanců nezaměstnává - zaměstnavatel. Vypočítává se to podle vyhlášky č. 518 / 2004. Hodně děkuji.
IP zaznamenána

Zdena

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 15044
podnikání
« Odpověď #6 kdy: Červenec 21, 2009 »

Podle § 76/7 zákona o zaměstnanosti je rozhodný průměrný roční přepočtený počet. Údaje, potřebné pro výpočet, by měl zaměstnavatel najít na vašem mzdovém listu. Postup při výpočtu kopíruji z adresy:
http://portal.mpsv.cz/sz/obecne/prav_predpisy/akt_zneni/v_518_2004/

Způsob výpočtu ročního přepočteného počtu zaměstnanců
 (1) Pro splnění podmínky zaměstnávání nejméně 60 % zaměstnanců, kteří jsou osobami se zdravotním postižením, je rozhodný průměrný roční přepočtený počet zaměstnanců chráněné pracovní dílny.
 
 (2) Do průměrného ročního přepočteného počtu zaměstnanců se započítávají pouze zaměstnanci v pracovním poměru.
 
 (3) Průměrný roční přepočtený počet zaměstnanců se zjišťuje jako podíl celkového počtu skutečně odpracovaných hodin těmito zaměstnanci v daném kalendářním roce, zvýšeného o neodpracované hodiny
 
a) v důsledku dočasné pracovní neschopnosti, za kterou je poskytováno nemocenské,
 
b) v důsledku čerpání dovolené na zotavenou,
 
c) z důvodu překážek v práci na straně zaměstnavatele,
 
d) z důvodu překážek v práci na straně zaměstnance, pokud se jedná o překážky, při kterých má zaměstnanec nárok na náhradu mzdy nebo platu 6) nebo mu podle § 192 odst. 1 část věty druhé za středníkem zákoníku práce náhrada mzdy nebo platu nepřísluší,
 
e) v důsledku ošetřování dítěte nebo péče o ně nebo ošetřování jiného člena domácnosti, za které náleží ošetřovné 7),
 a celkové stanovené týdenní pracovní doby 8) bez svátků připadající v daném kalendářním roce na jednoho zaměstnance pracujícího po stanovenou týdenní pracovní dobu 8).
 
 (4) Je-li chráněná pracovní dílna provozována pouze po část kalendářního roku, použije se při zjišťování průměrného přepočteného počtu zaměstnanců celková stanovená týdenní pracovní doba bez svátků připadající v daném kalendářním roce na jednoho zaměstnance pracujícího po stanovenou týdenní pracovní dobu 8) v těch měsících, v kterých je chráněná pracovní dílna provozována.
 
 (5) Pro účely splnění podmínky zaměstnávání nejméně 60 % zaměstnanců, kteří jsou osobami se zdravotním postižením, se průměrný roční přepočtený počet těchto zaměstnanců zjišťuje obdobně podle odstavců 2 až 4; každý zaměstnanec, který je osobou s těžším zdravotním postižením 9), se započítává třikrát.
 
 (6) Výpočet průměrného ročního přepočteného počtu zaměstnanců se provádí na dvě platná desetinná místa.
IP zaznamenána
Stran: [1]