Jak podnikat - diskuzní fórum

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  
Stran: 1 [2]

Autor Téma: Poděkování  (Přečteno 17078 krát)

Zdena

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 15044
Poděkování
« Odpověď #15 kdy: Duben 02, 2009 »

Paní Jano, děkuji. Občas něco vím, občas něco najdu v literatuře, to je vše:-)
Jenom toho času je méně, než bych si přála.
IP zaznamenána

sejkor

  • Newbie
  • *
  • Příspěvků: 12
Poděkování
« Odpověď #16 kdy: Duben 15, 2009 »

Moc chci poděkovat paní Zdeně za pomoc těm co se trochu motají v předpisech a paragrafech. Díky J.S.
IP zaznamenána

janza

  • Newbie
  • *
  • Příspěvků: 26
Poděkování
« Odpověď #17 kdy: Březen 11, 2010 »

Rovněž se připojuji k poděkování za tento web. Naprosto skvělá a pomoc pro obrovskou spoustu lidí. Klaním se.
S pozdravem Jan Záhumenský.
IP zaznamenána

Jarmila234

  • Full Member
  • ***
  • Příspěvků: 229
Poděkování
« Odpověď #18 kdy: Březen 11, 2010 »

Nedá mi to se nepřipojit, přeji paní Zdeně \" V Y D R Ž A Ť \".Čas je mrcha,vždy nás dohoní.
Zdeni moc díky !!!
IP zaznamenána

Zdena

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 15044
Poděkování
« Odpověď #19 kdy: Březen 11, 2010 »

Dobrý večer všem. Vaše příspěvky jsou milé a věřím, že z nich bude mít autorka webu radost.

Pro paní Jarmilu: poděkovat bych měla spíše já Vám za skvělé příspěvky do diskuse.  Ale s tím VYDRŽAŤ jste to dobře vystihla. Minimálně třikrát do týdne si říkám, že budu plnit pouze funkci moderátora a nic víc. V poslední době je tu opravdu smršť dotazů, ani je nestihnu všechny přečíst, natož na ně alespoň trochu smysluplně reagovat. Nakonec nevydržím a píši odpovědi, asi bych si s tím měla zajít k doktorovi:-)
IP zaznamenána

JANAA

  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 1387
Poděkování
« Odpověď #20 kdy: Březen 12, 2010 »

Paní Zdeno, moc děkuji za Vaši trpělivost a rady. Jste úžasná, a všem účetním držím palce, abychom vydržely nasazené tempo...a která z nás se občas necítí na Chocholouška? Jana
IP zaznamenána

miruska.j

  • Full Member
  • ***
  • Příspěvků: 170
Poděkování
« Odpověď #21 kdy: Březen 12, 2010 »

Paní Zdeno, také se musím přidat s velkými díky. Jsem účetní na mateřské a mnohdy tápu. Kdybych ale účtovat přestala, tak bych asi po těch letech strávených jen s dětmi asi tápala mnohem víc. Vy mi vždy tak krásně poradíte, že si pak říkám, co mi na tom nebylo jasné :-) Takže díky moc. A skláním se před vámi taky s vaší trpělivostí, v březnu by mi být vámi šla z toho hlava kolem. Hlavně, když se část dotazů dokola opakuje. Letos jste opravdu zásobena paušály na auto a přechody z DE na paušál :-)
IP zaznamenána

Zdena

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 15044
Poděkování
« Odpověď #22 kdy: Březen 12, 2010 »

Citace: JANAA
Paní Zdeno, moc děkuji za Vaši trpělivost a rady. Jste úžasná, a všem účetním držím palce, abychom vydržely nasazené tempo...a která z nás se občas necítí na Chocholouška? Jana
Paní Jano, nepřehánějte to s chválou, vždyť zpychnu a nebude se mnou k vydržení:-)

A nebylo by nám u Chocholouška lépe? Měkce polstrovaný pokojíček, vůbec by mi nevadilo, že nemá kliku. Krásný klid, jen občas by nám někdo přinesl pilulku, nebo jídlo. Já bych to tedy brala, alespoň do konce března:-)
IP zaznamenána

Zdena

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 15044
Poděkování
« Odpověď #23 kdy: Březen 12, 2010 »

Citace: miruska.j
Paní Zdeno, také se musím přidat s velkými díky. Jsem účetní na mateřské a mnohdy tápu. Kdybych ale účtovat přestala, tak bych asi po těch letech strávených jen s dětmi asi tápala mnohem víc. Vy mi vždy tak krásně poradíte, že si pak říkám, co mi na tom nebylo jasné :-) Takže díky moc. A skláním se před vámi taky s vaší trpělivostí, v březnu by mi být vámi šla z toho hlava kolem. Hlavně, když se část dotazů dokola opakuje. Letos jste opravdu zásobena paušály na auto a přechody z DE na paušál :-)
Paní Miruško, ani si nevzpomínám, že bych Vám někdy radila:-) Jsem ráda, že jste ochotna zapojit se do diskuse a poradit ostatním. Myslím, že tím prospějete i sobě, zůstanete v obraze. Zákony se mění jak na běžícím páse, stačí na chvilku vypadnout z tempa a jste mimo mísu.
Paušály na auto nám byl čert dlužen, doufám, že je brzy zruší:-)
IP zaznamenána

ajka

  • Newbie
  • *
  • Příspěvků: 17
Poděkování
« Odpověď #24 kdy: Březen 14, 2010 »

Také moc děkuji všem za rady.
Oni ty paušály asi zruší, protože ten čert je v tomto případě docela přínosný. Hlavně u těch, kteří mají nízkou skutečnou spotřebu PHM:-).
IP zaznamenána
Stran: 1 [2]