Jak podnikat - diskuzní fórum

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  
Stran: [1]

Autor Téma: Jak fakturovat spolupráci s freelancery na Freelancer nebo Upwork  (Přečteno 3003 krát)

ManicDepression

  • Newbie
  • *
  • Příspěvků: 1

Dobrý den,

pracuji jako OSVČ (odvádím paušálem) a ke své práci využívám občas služeb dalších freelancerů v oblasti Software.

Část práce udělám já, část jiný freelancer. Fakturu dostanu od dodavatelů (upraveno adminem) - daň je zaplacena.
Ale pokud svému klientu budu fakturovat a naúčtuji plnou částku z mé práci i z práce freelancera např.
20 000Kč + 5 000Kč freelancer = 25 000Kč uměle si tím navyšuji své příjmy, čímž bych pak mohl platit vyšší daně.

Jak se mám v této situaci zachovat?

Děkuji za názory
IP zaznamenána

Pavel001

  • Newbie
  • *
  • Příspěvků: 3
Jak fakturovat spolupráci s freelancery na Freelancer nebo Upwork
« Odpověď #1 kdy: Prosinec 07, 2015 »

Ahoj, promiň já ti neporadím. Já bych jsem se tě chtěl zeptat jak u takových serveru jako freelancer.com se vedou faktury a další účetnictví. Jako budoucí OSVČ hledám na takovou otázku odpověď a díky.
IP zaznamenána

marianssen

  • Newbie
  • *
  • Příspěvků: 1

Ahoj, vedel by si mi, prosím, poradiť, ako faktúrovať UpWork? Na internete je kopec zmiešaných informácií, ale nič praktické.

Ďakujem

Ahoj, promiň já ti neporadím. Já bych jsem se tě chtěl zeptat jak u takových serveru jako freelancer.com se vedou faktury a další účetnictví. Jako budoucí OSVČ hledám na takovou otázku odpověď a díky.
IP zaznamenána
Stran: [1]