Jak podnikat - diskuzní fórum

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  
Stran: [1]

Autor Téma: Jak označit na mé adrese krejčovství,když nemám provozovnu?  (Přečteno 933 krát)

JaCi

  • Newbie
  • *
  • Příspěvků: 1

Dobrý den.Prosím chytré lidičky o radu ,jak označit na domě,kde bydlím a v jedné z místnosti v bytě i šiji,že mám krejčovské služby ,ale není to provozovna.
Pracuji na ŽL jako vedlejší činnost při RD.Nechala jsem si udělat ceduli,kde stojí mé jméno,telefon a www stránky  a věta,že zakázky příjímám po telefonické domluvě.

Na úřadu mi řekly jestli nechci dostat pokutu tak ať honem rychle ceduli sundám,kvůli kontrole.
Stalo se mi ale několikráte,že lidé přijely k domu(se 4byty) a neviděli označení a pak mi na stránkách vynadali,že si z nich dělám srandu,že na té adrese nikdo takový není.Strácím tím na důvěře i počtu zákazníků.Ti kteří přijeli za mnou ,když byla cedule se mě opatrně ptají,zda ještě šiji nebo ne,někteří se už neozvou a když je náhodou potkám,tak se mezi řečí dozvím,že si mysleli,že už nešiji a tak si našli jinou krejčovou.Bylo a je to velice nepříjemné.Teprve se rozjíždím,na provozovnu nemám,tolik nevydělám,abych mohla platit nájem za dílnu.
Nerada bych nějaké problémy se zákonem a úřady,ale jak se o mě mají lidé dozvědět abych mohla časem vydělat na pořízení dílny-provozovny mi nikdo neporadí.

Budu mít štěstí tady??

Předem velice děkuji!!!
IP zaznamenána
Stran: [1]